ערב בינתחומי | נחמה ותיקון במחזה נוטות החסד, המחזה השלישי של אורסטיאה – לאייסכילוס
ערב בינתחומי | נחמה ותיקון במחזה נוטות החסד, המחזה השלישי של אורסטיאה – לאייסכילוס
הערב הבינתחומי הראשון לשנת 2024 נערך ב-14 בינואר 2024, מאה ימים אחרי 7 באוקטובר. בערב, שהוקדש למחזה נוטות החסד, המחזה השלישי של אורסטיאה לאייסכילוס, מרצים יורם קנצלר ואודי רוזנטל.
נפתחה ההרשמה למחזור התשיעי של התוכנית "מפגשים פסיכואנליטיים – סמינרים קליניים ותאורטיים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית". התוכנית מציעה למטפלים בכל מקצועות בריאות הנפש להעמיק בחשיבה הפסיכואנליטית וליישמה בעבודתם הקלינית.... המשך קריאה...
"אמנות הפסיכואנליזה", התוכנית הבינתחומית ללימודי פסיכואנליזה של המכון, יוצרת זירה אינטלקטואלית לשיח יצירתי וללימוד משותף בין הפסיכואנליזה ותחומים שונים: אמנות, ספרות, פילוסופיה, קבלה, קולנוע... המשך קריאה...